Vi gleder oss til TQM Brukerforum 1.-2. juni

TQM Brukerforum 2022

TQM Brukerforum skjer i år i Skien 1.-2. juni. En rekke kunder har allerede meldt seg på årets brukerforum, så det ser ut til at vi får et veldig godt oppmøte. Det gleder vi oss over. I år ønsker vi å ferie våre 20 år som TQM! Derfor inviterer vi alle kunder «hjem» til oss i Skien. På programmet står blant annet tur med kanalbåten Victoria i Telemarkskanalen.

 – Dette er to dager som både rommer mye interessant faglig, en god mulighet for å diskutere med andre fagkolleger – og ikke minst er det også alltid veldig hyggelig sosialt, sier arrangementsansvarlig og seniorrådgiver i TQM Jørild Theie.

Programmet for dagene og invitasjon til å melde seg på er sendt kundene våre. Dersom du mangler en invitasjon er du velkommen til å sende en e-post til oss. Påmeldingsfristen er 13. mai.

Del innlegg:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-post
Utforsk

Relaterte innlegg

Brukerforum 2023 i Drammen

Hvert år inviterer vi våre kunder til TQM brukerforum. På TQM Brukerforum byr vi på to dager med oversikt over nyheter i våre verktøy, spennende

Vi søker DevOps utvikler!

Er du typen som liker å skape og utvikle? 4human TQM søker DevOps Utvikler! 4human TQM leverer ledelsessystemer for HMS, kvalitet og risiko. Vi har

Gratis guide og sjekklister

Nå kan du laste ned guider og sjekklister. Vi har satt oss sammen og opprettet nedlastbare guider og sjekklister til bruk for deg og din

4human TQM leverer prosessorienterte styringssystemer for HMS, Kvalitet og Ytremiljø til mer enn 400 juridiske virksomheter i privat og offentlig sektor.

KONTAKTINFO

Ta kontakt med oss